• O nas

Przygodę z butami rozpoczęliśmy w 1995 roku, otwierając pierwszy sklep z obuwiem dziecięcym w Łowiczu. Jednak rynek szybko zweryfikował nasze oczekiwania, dlatego dwa lata później, w kolejnym sklepie w Skierniewicach, rozszerzylismy ofertę o obuwie damskie i męskie.

Duże zainteresowanie skórzanym obuwiem od polskich producentów pozwoliło nam szybko rozwinąć naszą działalność. W 2013 roku obuwie pod szyldem MS buty mozna było kupić w 11 punktach na terenie centralnej Polski. Dzisiaj posiadamy 7 tradycyjnych sklepów, w których oferujemy obuwie głównie z rodzimych fabryk. Z sezonu na sezon staramy się poszerzać asortyment o nowe kolekcje takich marek jak: Maciejka, Kornecki, Gamis, Carsona, Łukbut, Wasak, Stella, Juma, Łukpol, Mariaż i wiele innych. 

Jeśli chodzi o obuwie importowane koncentrujemy się tylko na tych importerach, którzy gwarantują najwyższą jakość. Do nich należą Sergio Leone, Vinceza, Jezzi, czy Evento.

By ułatwić zakupy dotychczasowym klientom i trafić do tych spoza centralnej Polski, postanowiliśmy rozpocząć działalność w internecie. Tak powstał sklep internetowy msbuty.pl. Ogromne doświadczenie w tej branży i fascynacja obuwiem pozwoliło nam stworzyć miejsce dla osób ceniących wygodne i łatwe zakupy, ustalić zawsze najlepsze ceny i wyselekcjonować najmodniejsze i sprawdzone buty. 

W swojej dotychczasowej działalności kierowaliśmy się jedną z najważniejszych zasad w handlu: uczciwością w stosunku do klienta, jeśli kupowaliśmy tanio, również tanio sprzedawaliśmy, gdy kupowaliśmy drożej, sprzedawaliśmy możliwie najtaniej. Ta zasada będzie nam towarzyszyć również w sklepie internetowym.

Wszystkich Państwa zapraszamy do naszego sklepu msbuty.pl i życzymy udanych zakupów.